Hakkımızda

Durmaz Medya Ankara’da kurulmuş bilişim alanında faaliyet gösteren kurumsal web tasarım ajansıdır. Amacımız ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve firmanızın müşterilerin gözünde kurumsallığını yüceltecek web siteleri yapmaktadır.

Bunun yanı sıra sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak için yenilikçi Web Tasarımları, kazancınızı arttıracak Google Adwords Reklamları, SEO ÇalışmasıE- Ticaret SistemleriArayüz TasarımlarıKurumsal Kimlik Çalışması ve Web Yazılımıhizmetleri sunmaktadır.

Durmaz Medya, kendine özgü tarzı ve sistemiyle önemli bir marka olarak halkın zihninde yer edinmek ve müşteri portföyünü geliştirerek istenilenin en üstünde hizmeti geliştirmeyi hedeflemektedir.

Durmaz Medya çağı yakalamak ürününüzü veya hizmetininizi daha büyük bir kitleye tanıtmak ve duyurmak amacıyla size özel çalışmalar yapmaktadır.

Amacımız her gün kullanışsız bilgi yığınına dönen internette insanların aradıklarını kolayca bulabilecekleri, anlaşılır bilgilere sahip web siteleri oluşturmaktır.

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Firma olarak, çalışanlarımız için vazgeçilmez bir ortam yaratırken, müşterilerimize de beklentilerinin ötesinde en iyi hizmeti, çözümü ve onlar için vazgeçilmez olabilmeyi kendimize misyon olarak belirledik.

Ankara’mızdaki ofisimizden, her an sayıları artmaya devam eden ve şu ana kadar yaklaşık 800’e ulaşan, her biri farklı meslek dallarından oluşan müşterilerimize, Durmaz Medya’e duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyoruz.