Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir kurumun kimliği logosu ve kullandığı renklerdir.

Bir kurumun kimliği logosu ve kullandığı renklerdir. Kurumsal kimliğiniz hazırlanırken eğer belirlediğiniz renkleriniz yoksa renk seçiminiz yapılırken işiniz, sunduğunuz hizmet, misyon ve vizyonunuz hedef alınarak sizi temsil edebilecek renklerin seçimi yapılır. Çünkü belirlenen renkler ve bu renklerle uyumlu tasarımlar ortaya çıkarılması müşterilerinizin gözünde ilk izlenimlerin iyi sonuçlanmasını sağlayacaktır. Kurumsal kimliğin sonraki adımı ise logonuzun çizilmesidir. Logonuzun tasarımı yapılırken önce sizi tanırız “neler yaptığınız, kimlere hizmet verdiğiniz, vb.” sonrasında rakip siteler analiz edilir ve onların yapmadığı ve bizim yapabileceğimiz ne varsa en iyi şekilde yapılarak sunulur. Çünkü hedefimiz farklılıktır. Kurumsal kimliğinizin önemi çok büyüktür. Çünkü sizi tanıtacak tüm ekipmanlarda sizin logonuz (kimliğiniz) kullanılır. Kurumsal kimlik tasarımı hizmeti kapsamında “Logo, kurumsal kimlik kitapçığı, katalog, broşür, kurum dökümlanları (zarf, antetli kağıt, vb.) araç giydirme, promosyon ürünleri tasarımlarını” ve buna ek tasarımları kapsayabilir. Kurumsal kimlik ve logo tasarımı firmalar için büyük önem taşımaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Kurumsal Logo Tasarımı

Katalog Tasarımı

Kurumsal Sosyal Medya Tasarımı

Araç Giydirme

Promosyon Ürünleri

Bröşür, Kıyafet vs

İşlem Süreci

Teklif ve Bilgi Alınız
Fikir ve Plan Yapıyoruz
Şık Tasarım Yapıyoruz
Teslim Ediyoruz

Ne Kazanırsınız?

Kurumsal Kimlik
Kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun olarak hazırlanmış bir web tasarım, firmanıza ve dolayısı ile size sayısız faydalar sağlar.
Reklam Aracı
Profesyonel elerde hazırlanmış bir web sitesi öncelikli olarak firmanızın en iyi reklam aracı olacaktır.
Müşteriye Ulaşım
Web sitesi sahibi bir firma, hangi coğrafi bölgede olursa olsun tüm müşterilerine eşit uzaklıkta olma fırsatı yakalar.
Gelir Artışı
İnternet üzerinde ürünlerinizin ve firmanızın tanıtımını yapmanızın yanında e-ticaret sistemi sayesinde, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz

Müşteri Yorumları

Güzel insanlar, kaliteli işler, güzel sözler

İstatistikler

94'den fazla firma

289 Reklam

495 Proje Teslim

9 Yıllık Tecrübe

Teklif Alın