SEO Danışmanlığı

Seo’nun ilk adımı sitenizin içerisindeki ayarlamaların en doğru şekilde yapılmasıdır.

Seo’nun ilk adımı sitenizin içerisindeki ayarlamaların en doğru şekilde yapılmasıdır. Sitenizin iç link yapısı kontrolü ile başlayan çalışma, başlık ve açıklama alanlarınızı kontol ile devam eder. Sonrasında bu düzenlemeler raporlu olarak çalışmaları yapılır ve iç seo ayarlamaları tamamlanır. Sonrasındaki aşama ise sitenin dış seo ayarlamaları doğru link inşaları yapılarak aşamaları olarak sitenize link çıkışı yapılır.Dış seo’da Google arama motoru artık sıralamaları ayarlarken yapay zeka (algoritma) sisteminden faydalanmaktadır, kendine özgü mantığı ve ceza sistemleri vardır. Bu yüzden yapılan iş en titizlikle Google’ın kurallarına uygun şekilde yapılmalıdır. Biz 2 adımı yaparak seo işinizi kısıtlamayız. Sitenizin sosyal sinyallerden aldığı sosyal medya gücünü de arttırmak amacıyla çeşitli sosyal medya mecralarında web sitenizin tanıtımlarını yaparız. Kumsal Ajans seo işinizi tümüyle ele alır. İlk olarak iç seo ayarlamalarını yapar sonrasında ise sitenizin ilerleyişine göre dış seo inşasını tamamlar ve sosyal medya tanıtımlarını yapar.

Neler Yapıyoruz?

Site İçi Seo

Site Dışı Seo

Kurumsal Seo

Bölgesel Seo

E-ticaret Seo

Backlink Hizmeti

İşlem Süreci

Teklif ve Bilgi Alınız
Fikir ve Plan Yapıyoruz
Şık Tasarım Yapıyoruz
Teslim Ediyoruz

Ne Kazanırsınız?

Kurumsal Kimlik
Kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun olarak hazırlanmış bir web tasarım, firmanıza ve dolayısı ile size sayısız faydalar sağlar.
Reklam Aracı
Profesyonel elerde hazırlanmış bir web sitesi öncelikli olarak firmanızın en iyi reklam aracı olacaktır.
Müşteriye Ulaşım
Web sitesi sahibi bir firma, hangi coğrafi bölgede olursa olsun tüm müşterilerine eşit uzaklıkta olma fırsatı yakalar.
Gelir Artışı
İnternet üzerinde ürünlerinizin ve firmanızın tanıtımını yapmanızın yanında e-ticaret sistemi sayesinde, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz

Müşteri Yorumları

Güzel insanlar, kaliteli işler, güzel sözler

İstatistikler

94'den fazla firma

289 Reklam

495 Proje Teslim

9 Yıllık Tecrübe

Teklif Alın